Školní stravování v ORP Hořice

Vážení rodiče,

předkládáme Vám krátký dotazník, který má za cíl zjistit Váš celkový dojem ze současného školního stravování. Šetření nyní probíhá ve školách v Hořicích a okolí a to do 21. dubna 2023, tj. tam, kde školy spolupracují s naším projektem MAP III (více www.maphorice.cz). Výstupy dotazníků jsou anonymní (je pouze nutné definovat školu, kterou dítě navštěvuje). Výsledky šetření využijeme pro plánování dalších aktivit našeho projektu MAP III  (projekt zaměřený na podporu vzdělávání). Informaci předáme také ředitelům a zřizovatelům škol.

Školní kuchyně nyní vaří jinak, než v době, když jste Vy, rodiče současných školáků, byli dětmi. Kuchařky musí dodržovat přísné hygienické normy, musí plnit spotřební koš (optimální nabídka masa, ryb, mléka a mléčných výrobků, ovoce a zeleniny, tuků, cukru, brambor a luštěnin).

Jistě budete souhlasit, že je občas velmi těžké připravit dětem nebo celé rodině takové jídlo, aby si všichni pochutnali. Před tímto těžkým úkolem stojí každý týden zaměstnanci školní jídelny  a připravují jídelní lístek tak, aby byl pestrý a zároveň padl do chuti co největšímu počtu strávníků.

Budeme rádi, když Vy, rodiče, si přizvete k vyplnění dotazníku své děti. Máte-li více děti, které využívají stravování v různých školních jídelnách, vyplňte, prosím, dotazník za každá dítě zvlášť.

Někde jsou odpovědi připravené a stačí označit Váš výběr. Pokud v nabídce nenaleznete odpověď, kterou chcete vyjádřit, prosím napište ji do prostoru pod otázkou.

Některé otázky nenabízejí žádnou variantu odpovědi a zde očekáváme, že nám odpovíte vlastními slovy.

Anonymita Vás jako respondenta je plně zajištěna.  

Děkujeme za vyplnění dotazníku, každá odpověď je pro nás důležitá.

DOTAZNÍK

 

Akce a události
Po
Út
St
Čt
So
Ne
P
Ú
S
Č
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Další články

Komunikace s rodiči

“Jak důstojně a profesionálně zvládnout i krizovou či afektovanou situaci v komunikaci s rodiči?” “Jak předcházet zbytečným nedorozuměním a jakou roli

číst více