Divoká symfonie v hořické knihovně

Čtenářsko-hudební setkání dětí z MŠ s knihou Divoká symfonie od Dana Browna

Znáte dětskou knihu od Dana Browna Divoká symfonie? Ano, opravdu myslím toho Dana Browna, který napsal Šifru Mistra Leonarda! Tento autor už zabrousil i do dětských vod, a to velmi zdařilým a nápaditým způsobem. Napsal knihu hravých básniček, ve kterých maestro Myšák seznamuje děti se svými zvířecími kamarády. Kniha je doplněna nádhernými ilustracemi, ve kterých se skrývají různé rébusy, a navíc je obohacena orchestrálními skladbami věnovanými jednotlivým zvířátkům, které lze přehrát pomocí chytrého telefonu. Není divu, že právě tuto knihu si vybrala Městská knihovna Hořice, aby ve spolupráci s Mgr. Kristýnou Šolcovou připravila velmi zdařilý program, jehož návštěvu jsme velmi rádi nabídli všem MŠ v našem regionu.

Autorky programu využily všech předností této knihy – hravé básničky ze života zvířat, krásné ilustrace a hudební doprovod, které posloužily jako odrazový můstek pro rozličné aktivity čtenářské, hudební i pohybové, jejichž pestrost pomohla bez problémů udržet pozornost dětí po celou dobu cca 60-ti minutového setkání. Těší nás, že je o představení zájem a všechny termíny jsou do konce školního roku rozebrány.

Prohlédněte si fotografie ze setkání z tohoto týdne s MŠ Pod Lipou.

Akce a události
<< Čvn 2022 >>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Další články

HOP SEM, HOP TAM

DOBROVODSKÁ ZÁBAVNÁ  STEZKA Chcete vzít děti na výlet do přírody? Máte rádi hádanky, luštění a různé kódy? Pak právě pro Vás

číst více