VŠUDE SAMÉ STROMY – výstavy děl z naší výtvarné a literární výzvy

Ode dneška si na hořické radnici můžete prohlédnout výstavu obrázků, které nám zaslali žáci místních i okolních škol do naší jarní výtvarné soutěže na téma STROMY a MY. Sešlo se nám neuvěřitelných 300 obrázků, ze kterých vybrala odborná komise vítěze ve třech kategoriích – MŠ, 1. stupeň ZŠ a 2. stupeň ZŠ. Soutěžních děl se sešlo tolik, že jsme jejich vystavení rozdělili na tři různá místa:

  • 8.7. – 20.8.2021 MěÚ Hořice, 1. patro
  • 12.7. – 31.8.2021 ART-TELLier Cerekvice n.B. (díla žáků ZŠ Cerekvice n.B.)
  • 19.7. – 13.8.2021 OÚ Ostroměř (díla žáků ZŠ Ostroměř)

Od dnešního dne vám také poskytne Městská knihovna Hořice SBORNÍK LITERÁRNÍCH TEXTŮ, který jsme sestavili z děl žáků zaslaných do literární výzvy na stejné téma.

Všichni ocenění se mohou těšit na vyhlášení výsledků a předání darů ve středu   1. září 2021 odpoledne na naší akci Nuda? Neznáme! ve Smetanových sadech v Hořicích.

VYHODNOCENÍ VÝTVARNÝCH DĚL:

Kategorie MŠ

  1. Místo: Jindra Valášek, MŠ Na Habru, Hořice
  2. Místo: Matyáš Nálevka, MŠ Na Habru, Hořice
  3. Místo: Společná práce dětí II.roč. Žabičky, MŠ Na Habru, Hořice

Čestné uznání:

  • Magdalena Skalská, MŠ Na Daliborce, Hořice
  • Karolína Nosková, MŠ Husova, Hořice

Kategorie 1. stupeň ZŠ

  1. Místo: Anika Nguyen, ZŠ E. Štorcha a MŠ Ostroměř, 5.tř.  a David, ZŠ Jeřice, 2.tř
  2. Místo: Marek, ZŠ Jeřice, 4 tř. a Emilly, ZŠ Jeřice, 1.tř.
  3. Místo: Kristýna, ZŠ Jeřice, 3.  tř. a Lucie Šafránková, ZŠ Komenského, Hořice, 2.tř.

Zvláštní cena Hodnotící komise: Za myšlenku a prima zpracování nápadu:

Nikola Mikasová, ZŠ Milovice, 4. tř.

Čestné uznání:

  • Marek Elicer, ZŠ E. Štorcha a MŠ Ostroměř, 5.tř.
  • Beata Mádlová, ZŠ Komenského, Hořice, 2.tř.
  • Sabina Hladíková, ZŠ Dobrá Voda u Hořic, 4.tř.
  • Alžběta Králová, ZŠ E. Štorcha a MŠ Ostroměř, 5.tř.
  • Dana Syrůčková, ZŠ Na Habru, 2.tř.

Kategorie 2. stupeň ZŠ

  1. Místo: Maxmilián Hladík, ZŠ Komenského, Hořice, 7. tř. a Kristýna Machová, ZŠ Cerekvice, 8.tř.
  2. Místo: Linda Nguyen, ZŠ Komenského, Hořice, 7. tř.
  3. Místo: Agáta Šulcová, ZŠ Na Daliborce, Hořice, 6.tř. a Kristýna Tran, ZŠ Komenského, Hořice, 7. tř.

Čestné uznání:

  • Karolína Kučerová, ZŠ Na Daliborce, Hořice, 6.tř.
  • Daniel Jung, ZŠ Komenského, Hořice, 8. tř.
  • Anna Parkosová, ZŠ Komenského, Hořice, 7. tř.
  • Nikola Bulíčková, ZŠ Komenského, Hořice, 6. tř.
  • Jan Rubín, ZŠ Chomutice, 7.tř.
  • Karolína Havlová, ZŠ Komenského, Hořice, 8. tř.

Zvláštní čestné uznání za zpracování tématu STROMY A MY v rámci Festivalu regionálních produktů konaného na Zvičině dne 12.6.2021:

  • Emilka Pospíšilová, 3 roky, Trutnov

VYHODNOCENÍ LITERÁRNÍCH DĚL:

  1. Vladimír Hampl – ZŠ Komenská
  2. Tereza Tomášková – ZŠ Komenská
  3. Veronika Šnajdrová – ZŠ Komenská

Čestné uznání:

  • David Hořčička, Ondřej Kloutvor – ZŠ Ostroměř
  • Václav Hladík, Lukáš Andrle – ZŠ Komenského

Akce a události
<< Srp 2021 >>
PÚSČPSN
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Další články