Červen v kostce

Po dlouhé koronavirové odmlce jsme zpět v plné síle!

Většina seminářů byla přesunuta na příští školní rok, ale pár se jich ke konci školního roku přeci jen uskutečnilo.

První třídou bez problémů

Seminářem nás provázela Mgr. Andrea Žilková, Ph.D. a poprvé jsme měli možnost vyzkoušet prostory Spolkového domu č. p. 5 v Miletíně. V minulém roce jsme se tématem nástupu do první třídy zabývali spolu s rodiči předškoláků v Cerekvicích nad Bystřicí a příští rok se uvidíme zase někde jinde v Podchlumí.

Práva a povinnosti rodičů v průběhu školní docházky

Na semináři s Mgr. Marikou Kropíkovou jsme se dozvěděli nejen o právech a povinnostech rodičů, ale i o tom, že kvalita vítězí nad kvantitou. Účastníků nebylo mnoho, ale obsah a individuální přístup lektorky byl velkým přínosem.

 

Nápady a náměty pro vedení třídní dokumentace se zaměřením na vzdělávací cíle

Seminář pod taktovkou Mgr. Michely Trejtnarové byl určen ředitelkám a vedoucím učitelkám mateřských škol v ORP Hořice (obec s rozšířenou působností Hořice). Paní Trejtnarová u nás nebyla poprvé a rozhodně ani naposledy!

 

Piknik a Knihadýlko ve Smetanových sadech

Rodinné centrum Konvička Vás 24. června srdečně zve na piknik do Smetanových sadů. Celá akce odstartuje v 16:00 Knihadýlkem s paní Irenou Fenyklovou a představením “Dobrodružství pavouka Čendy”.

 

Pro tento školní rok je to od nás vše, ale nezapomeňte sledovat náš kalendář, ať Vám neuteče některá z lákavých podzimních aktivit!

 

Akce a události
Po
Út
St
Čt
So
Ne
P
Ú
S
Č
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Přehlídka volnočasových organizací - zábavné odpoledne v parku
01. 09. 2022    
14:00 - 17:00
6. ročník přehlídky volnočasových organizací na Hořicku s názvem Nuda? ... neznáme!!! proběhne už tradičně 1. září od 14. hod. v hořických Smetanových sadech.

Další články

VÝCHOVA KE CTNOSTEM

Celodenní akreditovaný seminář Výchova ke ctnostem se po dvou termínových přesunech uskutečnil v pátek 1. července – v první prázdninový den. Zázemí pro

číst více

HOP SEM, HOP TAM

DOBROVODSKÁ ZÁBAVNÁ  STEZKA Chcete vzít děti na výlet do přírody? Máte rádi hádanky, luštění a různé kódy? Pak právě pro Vás

číst více